تبلیغات
تنهای تنها
تنهای تنها
می گویند خدا تنهاست، ما که خدا نیستیم پس چرا از همه تنهاتریم؟! 
قالب وبلاگ

با که بگویم؟ درد بی آبنباتی پسرکی فقیر را، بی عروسکی دخترکی فقیر را، بی سوادی جوانی بیکار وگرسنه را، درد بی عفّتی دختری معصوم و تن فروشی اش از فقر را، درد مادری داغ دیده و کهنه پوش را، کارگری که پر می کند با گریه تنهایی اش را، درد انسانی بی سرزمین و وطن از نژادش را؟!

داد خود را به کدامین بی دادگاه برم که نگویند حفظ ایمانش را در این آزمون الهی کافی باشد و بس؟! چه آزمون بی انتهایی است برای اینان!

پس کجاست آزمون مرفّه های ارثی ای که در صورت نیکی، همان ایمانی را حفظ کرده اند که زیر خط قرمزها آنرا با مشقت حفظ کرده اند؟!

بالاترین درجه را فردوس و قرب نامند؛ این دو گروه قریب را عدالت کجاست؟! رسیدن به آنرا از چه راهی سهل تر بینی و بی دردتر؟! پس کجاست پاداش این مشقت ها در مقابل آن رفاه؟

« گویند روزی کارگر خسته ای از کنار صندوق صدقه ای میگذشت، از جیب پاره ی کت کهنه اش سکه ای درآورد که در صندوق بیندازد که در حین انداختن جمله ای را روی صندوق دید: صدقه عمر را زیاد می کند. کارگر رنج دیده از دادن صدقه پشیمان شد.! »

با این حال دادم را چگونه داد زنم که پژواک پاسخش رابشنوم؟!

بیا و پژواکم باش که دیگر توان و تحملم نیست....


[ جمعه 23 دی 1390 ] [ 06:49 ق.ظ ] [ فرزاد ] [ پژواک ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

تنهاترین تنهایم دردنیای تنهایی هایی که تنها مرگ را به مساوات تقسیم می کنند. گفتن «چرا؟» را حکم تنهایی نهاده اند، اعاده ی حق را، محکوم ناحق را، ریختن عرق را، نوشتن بر ورق را، حتی در خلوت گریه و هق هق راحکم تنهایی نهاده اند؛ پس تنهایم، تنهاتر ازتنها چون دریای بی انتها.
اما تنها دلخوشی تنهایی هایم را تنهایی بی همتا می سازد، خدای انس و جنها، خدای مرد و زنها. از چه روی خدای را تنها گویند حال که او تنهایی ام را التیام می بخشد و من تنهایی اش را؟!
کاش تنها یک روز می گفتیم «چرا؟» بدون ترس از تنها شدن، اما میسّر نیست به تنهایی%
بیایید تنهایی هایمان را به خدا پس دهیم که تنها اوست که تنهایی را تاب آورد و تنها اوست که تنهایی و بی همتایی را شایسته است.
تنهایی در انتظار
نویسندگان
نظر سنجی
نظرتون در مورد وبلاگ چیه؟آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

تبادل لینک

فروش بک لینک

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس